Do wypadku doszło przed godziną 16.00 w Okszowie koło Chełma. Zderzyły się dwa samochody osobowe - mercedes i fiat.
Prawdopodobnie kierujący mercedesem mężczyzna na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg na mokrej jezdni i zjechało na przeciwległy pas, czołowo zderzając się z nadjeżdżającym z naprzeciwka fiatem.
Poszkodowany to straszy mężczyzna z fiata. Był zakleszczony we wraku pojazdu. Strażacy pomagali mu się z niego wydostać.
Na miejsce przyjechały dwie karetki pogotowia. z Chełma.
- Poszkodowany jest mężczyzna, kierujący jednym z samochodów. Pacjent w ciężkim stanie z urazami wielonarządowym przetransportowany został po zabezpieczeniu do szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia bez większych obrażeń, po przebadaniu pozostali na miejscu - informuje Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie.











![Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA] Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-czterech-aut-w-krasnymstawie-5-osob-trafilo-do-szpitali-1769452723.jpg)


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [25-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-18-1-2026-1769332277.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze