Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Udało się!

Tegoroczna MotoKropla to była edycja rekordów. Tyle krwi jeszcze nie było! [ZDJĘCIA + FILM]

Ok. 400 motocyklistów, kilkudziesięciu krwiodawców oraz wysoka frekwencja uczestników. To wszystko stało się znakiem dziewiątej MotoKropli organizowanej przez Stowarzyszenie Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu nad Zalewem Żółtańce 14 czerwca.
Tegoroczna MotoKropla to była edycja rekordów. Tyle krwi jeszcze nie było! [ZDJĘCIA + FILM]

Zbiórka krwi przed wakacjami, kiedy ten życiodajny płyn jest najbardziej potrzebny, to jeden z kluczowych aspektów wydarzenia. W krwiobusie, który był ustawiony nieopodal miejsca wydarzenia, jak również w tygodniu poprzedzającym samą akcję, krew udało się oddać 62 osobom, co daje rekordowy wynik 27,9 l.

Oczekiwania organizatorów przerosła również liczba motocyklistów, która wyruszyła w paradę drogami gminy oraz ulicami Chełma. Było ich ok. 400 - zarówno w naszego regionu, jak też dalszych zakątków województwa - dosiadających zarówno nowe, jak też klasyczne oraz trójkołowe pojazdy. Wśród licznych atrakcji przygotowanych przez Niedźwiedzie Wschodu nie zabrakło zabaw na dla całych rodzin, pokazów ratownictwa medycznego i konkursów, natomiast na scenie zaprezentowały się zespoły Krzyk Mody, Bimber Boys oraz Czarny Ziutek z Killerami.

Poniżej parada motocyklowa:

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama