Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 grudnia 2025 02:24
Reklama
Reklama kebab
Po sużbie też na służbie

To dopiero pech! Brawurowo wyprzedził samochód... policjanta

Kierowca volvo brawurowo wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Miał pecha, bo trafi na policjanta po służbie, który pojechał za nim i go zatrzymał. Jak się okazało, 20–letni obywatel Ukrainy kierował po alkoholu.
To dopiero pech! Brawurowo wyprzedził samochód... policjanta

Źródło: Policja

Do zdarzenia doszło w niedzielę (25 maja) rano w Okunince. Kierowca volvo na przejściu dla pieszych wyprzedził inny pojazd, którym kierował będący w czasie wolnym od służby policjant z lubelskiej konwojówki. 

- Policjant miał w samochodzie kamerkę, która zarejestrowała wykroczenie i ruszył za kierującym volvo, a o podjętych czynnościach powiadomił będących w służbie policjantów – mówi podinspektor Bożena Szymańska z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie. 

W pewnym momencie policjant zatrzymał auto. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, okazało się, że 20-letni obywatel Ukrainy był w stanie po użyciu alkoholu. Już stracił prawo jazdy, a za swoje wykroczenia odpowie przed sądem.

- Pamiętajmy, że bezpieczeństwo nas wszystkich zależy przede wszystkim od nas samych, zaś alkohol i brawura są najczęstszymi przyczynami różnorodnych wypadków – ostrzega policjantka.

Czytaj:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama