Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Zasłużył na pochwałę

Włodawski komendant policji dostał list na temat jednego ze swoich policjantów

List pochwalny wpłynął na ręce komendanta Komendy Powiatowej Policji we Włodawie komisarza Grzegorza Kutera. Są w nim wyrazy uznania dla postawy aspiranta Grzegorza Rabczewskiego – doświadczonego funkcjonariusza zespołu ds. wykroczeń i organizacji służby włodawskiej komendy.
Włodawski komendant policji dostał list na temat jednego ze swoich policjantów

Źródło: KPP w Krasnymstawie

Chodziło o sprawę kolizji drogowej, z której sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Dzięki skutecznej pracy i determinacji funkcjonariusza, winny został ustalony i poniósł konsekwencje swojego czynu. Pokrzywdzony nie pozostał obojętny – postanowił osobiście podziękować, pisząc list, w którym nie szczędził słów uznania za wzorową postawę policjanta.

„To radość dla Komendy Powiatowej Policji we Włodawie posiadać w swoim gronie tak pracowitego i oddanego służbie funkcjonariusza” – napisał autor listu, podkreślając, jak ważne jest ludzkie podejście i indywidualna empatia wobec osoby poszkodowanej.

Aspirant Rabczewski to policjant z prawie 25-letnim stażem i jak pokazuje ten przykład – mimo upływu lat, wciąż z takim samym zaangażowaniem podchodzi do swojej misji. Takie historie budują zaufanie i pokazują, że mundur to nie tylko symbol, ale przede wszystkim zobowiązanie do działania.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama