W rywalizacji mogą wziąć udział osoby w każdym wieku, zarówno zawodowcy, jak również amatorzy. Organizatorzy przewidzieli 11 kategorii wiekowych z podziałem na płeć, dopuszczając możliwość łączenia roczników, co będzie uzależnione od ilości uczestników. Każdego startującego będzie obowiązywało obuwie i strój sportowy, a na najlepszych czekają dyplomy, medale, nagrody rzeczowe oraz gadżety.
Szczegóły regulamin można znaleźć na stronie internetowej gminachelm.pl, zgłoszenia się przyjmowane do 26 lutego. Początek marcowych zmagań o godz. 10.
Czytaj również:








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-3-2026-1773530269.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze