Na XII Turniej Ziemi Lubelskiej organizowanych przez Berej Boxing klub wystawił 11 zawodników, a udali się tam oni z trenerami Konradem Rondosiem i Józefem Radziewiczem. Pierwszego dnia górą w swoich pojedynkach byli Alan Fisz, Wiktoria Lichaczewska, Kuba Jasyk, Igor Rondoś, Arkadiusz Tołyż, a także wybrany najlepszym zawodnikiem zmagań Mikołaj Rondoś. Wyższość przeciwnika musiał z kolei uznać Kacper Siennica. W niedzielnym starciach finałowych po złoto sięgnęli Mikołaj Rondoś i Hubert Nowosad, zaś po srebro Kuba Recławowicz, Kacper Frymus i Marek Tołyż.
- Hubert, Kuba, Kacper i Marek dotarli do Lublina po starcie w rozgrywanym dzień wcześniej Turnieju im. Grzegorza Skrzecza organizowanego przez Akademię Walki w Warszawie - dodaje trener Konrad Rondoś. - Złoty medal zdobył tam Kacper Frymus, pozostała trójka powiększyła dorobek trofeum o srebro.
Teraz czytane:



Napisz komentarz
Komentarze