24,08 sek. - właśnie taki wynik zapewnił Wiktorii Gajosz tytuł najlepszej polskiej biegaczki na 200 m. Uczennica IV LO w Chełmie nie miała sobie równych i potwierdziła, że uzyskane zarówno w zeszłym roku, jak i już w tym wyniki, są zapowiedzią kolejnego sukcesu.
Przypomnijmy, że na początku lutego Wiktoria Gajosz pobiła rekord Polski podczas mityngu lekkoatletycznego w Rzeszowie, gdzie czas 23,68 sek. dał jej również najlepszy tegoroczny wynik wśród europejskich juniorek. W zeszły weekend natomiast chełmianka została najszybszą rodzimą juniorką w biegu na 300 m, co zapewniła sobie wynikiem 38,09 sek.
Czytaj również:


Napisz komentarz
Komentarze