Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama
Lekkoatletyka

Potwierdziła mistrzowską formę

Chełmianka Wiktoria Gajosz, lekkoatletka Tomasovii Tomaszów Lubelski, jest nową halową Mistrzynią Polski w biegu na 200 m. Wychowanka trenera Damiana Leszczyńskiego, po raz kolejny - tym razem we Wrocławiu - udowodniła, że jest w doskonałej dyspozycji.
Potwierdziła mistrzowską formę

24,08 sek. - właśnie taki wynik zapewnił Wiktorii Gajosz tytuł najlepszej polskiej biegaczki na 200 m. Uczennica IV LO w Chełmie nie miała sobie równych i potwierdziła, że uzyskane zarówno w zeszłym roku, jak i już w tym wyniki, są zapowiedzią kolejnego sukcesu.

Przypomnijmy, że na początku lutego Wiktoria Gajosz pobiła rekord Polski podczas mityngu lekkoatletycznego w Rzeszowie, gdzie czas 23,68 sek. dał jej również najlepszy tegoroczny wynik wśród europejskich juniorek. W zeszły weekend natomiast chełmianka została najszybszą rodzimą juniorką w biegu na 300 m, co zapewniła sobie wynikiem 38,09 sek. 

Czytaj również:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama