W stolicy województwa podkarpackiego klub wystawił dwójkę reprezentantów trenowanych przez Damiana Leszczyńskiego i Łukasza Sereja. Na dystansie 300 m Szymon Januszanis osiągnął wynik 36,91 sek., co dało mu drugie miejsce. W biegu na 200 m startowała natomiast Lena Marcyniuk, która ustanowiła nową życiówkę - 25,89 sek. - zapewniając sobie zarazem 10. lokatę.
Teraz czytane:


Napisz komentarz
Komentarze