Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama
Squash

Zostawili serca na kortach

Zawodnicy Chełmskiej Ligi Squasha już po raz czwarty wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Coroczny turniej dobroczynny rozegrał się 25 stycznia na kortach Chełmskiego Parku Wodnego. Do WOŚP-owej puszki uczestnicy wrzucili blisko 1760 zł.

Rywalizacja, chociaż charytatywna, była bardzo zacięta. Pierwsze miejsce zajął Robert Sudak z Białej Podlaskiej, który jest 160. rakietą w kraju. Za nim uplasował się Radosław Rybak z Chełma, natomiast podium zamknął również chełmianin Bartosz Bochen.

Czytaj również:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama