W turnieju koordynowanym 26 stycznia w II LO przez Chełmskie Stowarzyszenie Kibiców Siatkówki w szranki stanęło osiem zespołów, w tym również reprezentacja organizatorów. Po zaciętych zmaganiach najlepsza okazał się drużyna pod nazwą Kiedyś mogłem skakać, za nią uplasował się Orient Rokitno, a podium zamknęła Arka Tempo.
Czytaj również:


Napisz komentarz
Komentarze