Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama
Taniec

Rok otwierają na warszawskim podium

Tancerki Freak Dance Academy rozpoczęły sezon z przytupem. Aż 11 razy stawały na podium podczas rozgrywanego w stolicy Polski turnieju Warsaw Dance Champs. Zmotywowane tym sukcesem przyspieszają przygotowania do Mistrzostw Polski, które czekają je już w połowie marca w Koninie.

Krasnostawskie tancerski startowały na parkietach Warszawy w kategoriach disco dance oraz disco slow w gronie ponad 1800 uczestników, a rywalizacja trwała ponad 15 godzin. Reprezentantkom Freak Dance Academy udało się dotrzeć do podium zarówno w grupach dzieci, juniorów i dorosłych, jak też wśród solistów, duetów oraz mini-formacjach. Pierwsze miejsce indywidualnie przypadło początkującej Zuzannie Głowackiej, szans rywalkom nie dały występujące wspólnie Zuzanna Perestaj i Maja Stępniak, po złoto sięgnęła także formacja Freak Dance White osiągając bardzo wysokie noty. Druga lokata to zasługa Alicji Irackiej w debiucie w disco slow, jak również duetu, który stworzyła wspólnie z Eweliną Rzepkowską w kategorii disco dance 17+. Brązowe medale wytańczyły solistki Martyna Miszczak, Zuzanna Perestaj, Ewelina Rzepkowska i Gabriela Ćwir, jak również mini-formacja Freak Dance Glamour.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama