Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama radio Bon Ton
Reklama
Co nas czeka?

Pogoda na najbliższe dni. Znowu sypnie śniegiem. Sprawdź gdzie

W zimowy styczeń powiało wiosną. Koniec miesiąca jest wyjątkowo ciepły jak na tę porę roku. IMGW zapowiada jednak zmiany. Wróci do nas zima.
Pogoda na najbliższe dni. Znowu sypnie śniegiem. Sprawdź gdzie

Autor: Canva

Według prognozy ochłodzenie mają przynieść najbliższe dni. Co się zatem będzie działo w pogodzie?

Wtorek 28 stycznia. Ma być równie ciepły jak ostatnie dni – od 5 st. C na Przedgórzu Sudeckim i 6 st. na północnym zachodzie, 10 st. C w centrum do 13 st. C na południowym wschodzie, a na południu lokalnie temperatura może dochodzić nawet do 15 st. C. 

Opady deszczu wystąpią miejscami, głównie w pasie od Dolnego Śląska po Pomorze i Warmię.

Środa 29 stycznia. Jak zapowiada IMGW, temperatura zacznie spadać. Termometry pokażą od 6 do 8 st. C. Lokalnie na południowym wschodzie możemy się spodziewać 10 st. C.

Opady deszczu mogą wystąpić głównie na zachodzie.

Czwartek 30 stycznia. Temperatura od 5 do 9 st. C. Na południowym wschodzie i północnym zachodzie mogą wystąpić opady deszczu.

Piątek 31 stycznia. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 do 9 st. C. Deszczu mogą się spodziewać mieszkańcy wschodu i południa Polski.

Luty przywita nas powrotem zimy?

Przynajmniej umiarkowanej. Tak prognozują synoptyce IMGW. Bo od soboty spodziewane są opady deszczu, na południu i zachodzie – deszczu ze śniegiem, a w górach śniegu. Temperatura maksymalna od 4 do 7 st. C, a w rejonach podgórskich około 2 st. C. 

Podobnie będzie w niedzielę: miejscami przelotnie spadnie deszcz i deszcz ze śniegiem, a na południu Polski i w górach – śnieg. Na termometrach zobaczymy od 2 st. C na południu do 7 st. We wschodniej Polsce. 

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: No zaraz, zaraz, ale dlaczego do tego jest wymagana jakaś "akcja"? Czy to nie powinna być zwykła codzienność ? Czyli dostajemy informację że jest jakiś poszukiwany, po czym ustalamy gdzie jest i zatrzymujemy ? Bo skoro robiąc "akcję" da się ustalić gdzie są i zatrzymać te osoby, to normalnie na co dzień też się da to zrobić, tylko wtedy nie ma pięknego nagłówka że przeprowadzono "akcję" i zatrzymano x osób ... bo co to będzie za nagłówek że zatrzymano jednego albo dwóch typków. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 15:34 Źródło komentarza: 118 osób zatrzymanych podczas akcji na Lubelszczyźnie. 22-letni Chełmianin uciekał przez taras [FILM] Autor komentarza: szmonces Treść komentarza: Niestety. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 14:28 Źródło komentarza: Zbliżają się tegoroczne Spotkania z Kulturą Żydowską w Chełmie! Autor komentarza: Rudyoszust Treść komentarza: Ciemnogród to cie spłodził Data dodania komentarza: 21.07.2026, 11:00 Źródło komentarza: Sądowy finał konfliktu w Siedliszczu. Prawomocny wyrok za zniesławienie Autor komentarza: Rudyoszust Treść komentarza: Wyrzucanie pieniedzy w błoto. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 10:56 Źródło komentarza: Ostatnia szansa na „Wakacje z wojskiem”. Blisko 6 tysięcy złotych i wojskowe doświadczenie czekają na ochotników Autor komentarza: Karola Treść komentarza: Trzeba było docenić za życia. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 08:48 Źródło komentarza: Śp. Roman Małek pośmiertnie uhonorowany tytułem „Zasłużony dla Miasta Chełm”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama