W rywalizacji organizowanej przez akademię piłkarską biało-zielonych zgromadziły dwanaście zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Drużyny reprezentowały młodzież klubów z różnych miast województwa lubelskiego.
- Turniej Kappa Cup rozgrywał się bez klasyfikacji, bo najważniejsza była dobra zabawa i radość z gry - podkreśla Tomasz Iwan, koordynator Akademii Piłkarskiej Chełmianki.
Teraz czytane:



Napisz komentarz
Komentarze