Po ciężkich grupowych zmaganiach, w półfinałach spotkali się Andrzej "Agiko" Terlecki i Kamil Struk, a także Wojciech Czegus i Grzegorz Bocian. Oba spotkania tego etapu zakończyły się 3:0 na korzyść Andrzeja Terleckiego i Wojciecha Czegusa. W meczu o trzecie miejsce do wyłonienia zwycięzcy potrzeba było pięciu legów, a ostatecznie podium zamknął Grzegorz Bocian. W finale natomiast Andrzej Terlecki 3:2 ograł Wojciecha Czegusa. Najwyższe wyniki podczas tego turnieju dopisali zaś do kont: Koleta Stanecka (180 pkt), Marek Drob (180 pkt), Wojciech Czegus (finisz 123 pkt), Adam Rysz (finisz 104 pkt i 106 pkt), a także Grzegorz Bocian (finisz 110 pkt).
Następny otwarty turniej - tym razem w formule losowego debla - rozegra się 3 stycznia, również w barze Filip.
Teraz czytane:



Napisz komentarz
Komentarze