W pierwszym półfinale Karol Przebirowski mierzył się z Kamilem Strukiem i pokonał go 3:1. W drugim półfinale natomiast Grzegorzowi Cieślakowi potrzebny był pełny pięciolegowy dystans do odprawienia Grzegorza Bądaruka 3:2. Pojedynek o trzecie miejsce padł łupem przegranego tego starcia, który 4:1 wygrał z reprezentującym Włodawską Ligę Darta Kamilem Strukiem. Finał był natomiast zaciętym, aczkolwiek jednostronnym pojedynkiem, ponieważ Grzegorz Cieślak wygrał 4:0 i zepchnął Karola Przebirowskiego na drugą lokatę.
Pierwszy turniej zimowego cyklu przyniósł sporo "wybryków" i na liście wyczynowców zapisali się: Marcin Oleszczuk (180 pkt), Weronika Bądaruk (finisz 100 pkt), Sylwester Semeniuk (finisz 107 pkt, finisz 127 pkt przez czerwony środek i 180 pkt), Kamil Struk (19. lotka i 180 pkt), Grzegorz Cieślak (18. lotka i finisz 116 pkt), Grzegorz Bądaruk (finisz czerwonym środkiem i 19. lotka), Karol Przebirowski (podwójnie 180 pkt) i Jarosław Nowosad (16. lotka).
Teraz czytane:









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [1-2-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-25-1-2026-1769901652.jpg)
![Pożar przy ulicy Popiełuszki w Chełmie. Kłęby dymu nad miejskim targowiskiem [ZDJĘCIA] Pożar przy ulicy Popiełuszki w Chełmie. Kłęby dymu nad miejskim targowiskiem [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-przy-ulicy-popieluszki-w-chelmie-kleby-dymu-nad-miejskim-targowiskiem-1769943974.jpg)


![Krasnystaw. Wpadli prosto w ręce mundurowych. Zuchwała kradzież i nieudana próba oszustwa [FILM] Krasnystaw. Wpadli prosto w ręce mundurowych. Zuchwała kradzież i nieudana próba oszustwa [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-krasnystaw-wpadli-prosto-w-rece-mundurowych-zuchwala-kradziez-i-nieudana-proba-oszustwa-film-1769693639.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze