Kilkuosobowa delegacja placówki bardzo dobrze wypadła w Wojewódzkich Mistrzostwach Szkół Średnich w szachach drużynowych, zorganizowanych przez Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim. Zespół Szkół Technicznych w Chełmie reprezentowali Kinga Pietrucha, Kuba Ożarowski, Kuba Tosiek, Marcel Piotrowski i Karol Dębiński, którzy wywalczyli awans do tego turnieju zostając najlepszą drużyną podczas etapu miejskiego. W zawodach w Tomaszowie Lubelskim rozegranych w systemie szwajcarskim siedmiu rund w tempie 2x15 min uplasowali się natomiast na dziewiątej lokacie. Opiekunem uczniów ZST był Mirosław Marzec.
Druga grudniowa rywalizacja szachowa rozegrała się już w murach Zespołu Szkół Technicznych, również w siedmiorundowym systemie szwajcarski, ale w tempie 2x5min, a jej stawką był Puchar Dyrektora Grzegorza Czyżyka. W zmaganiach koordynowanych przez Mirosława Marca i sędziowanych przez Edwarda Chowrę wzięło udział 28 uczniów. Pierwsze miejsce zajął Mikołaj Drozd, drugie Mikołaj Koziej, zaś trzecie Kinga Pietrucha.
Teraz czytane:






![Nie przegap [5-7 grudnia]: Mikołajki, wystawy, koncerty, konkursy](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-nie-przegap-5-7-grudnia-mikolajki-wystawy-koncerty-konkursy-1764940108.jpg)

![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze