Inicjatywę integracji podjął tym razem Zespół Śpiewaczy „Złota Jesień”, zapraszając do wspólnego muzykowania pozostałe grupy działające na terenie miasta. Brzmiały znane melodie, a wokół unosiła się atmosfera radości i wzajemnego wsparcia, była także przestrzeń na wymianę scenicznych doświadczeń.
– Dla mnie takie spotkania są bardzo potrzebne. Jestem osobą samotną, dzieci mieszkają poza granicami kraju. Dzięki temu człowiek ma szansę poczuć się potrzebny – wyznaje pani Krystyna.

Dyrektor Włodawskiego Domu Kultury podkreśla, że placówka od lat jest miejscem, które integruje i wspiera środowisko seniorów.
– Nasza placówka od dziesięcioleci zrzesza i wspiera środowisko seniorów. Cieszę się, że możemy kontynuować wspaniałą tradycję, która w naszym konkretnym przypadku trwa blisko 50 lat. To pół wieku spotkań integracyjnych, edukacyjnych, rozwijających pasje do śpiewu, muzyki czy aktywizujących seniorów do ruchu – tłumaczy Łukasz Zdolski, dyrektor WDK.
W przyszłym roku, Klub Seniora "Złota Jesień" będzie obchodził swoje 50. urodziny. Warto dodać, że obecnie klub liczy 127. aktywnych członków.
Czytaj także:








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze