Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Gm. Wola Uhruska. Policjanci gasili płonącego volkswagena

Gdy policjanci z Woli Uhruskiej zobaczyli dym wydobywający się z volkswagena - natychmiast ruszyli na pomoc i pomogli przygasić ogień do czasu przyjazdu strażaków. Dzięki szybkiej reakcji nie doszło do całkowitego spalenia samochodu.
Gm. Wola Uhruska. Policjanci gasili płonącego volkswagena

Źródło: KPP we Włodawie

We wtorek (26 listopada) po godzinie 8.30 podczas patrolu policjanci z Woli Uhruskiej zauważyli samochód marki Volkswagen, z którego wydobywał się dym. Kierujący samochodem 24-latek w trakcie jazdy poczuł zapach spalenizny i zatrzymał się. Po otwarciu pokrywy silnika zobaczył płomienie.

- Policjanci do czasu przyjazdu strażaków przygaszali ogień, co zapobiegło spaleniu pojazdu. Strażacy wskazali, że przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej – mówi podinspektor Bożena Szymańska z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Na akcję przyjechali wspomóc policjantów ochotnicy z Woli Uhruskiej.

Mundurowi przypominają o systematycznym sprawdzaniu stanu technicznego pojazdów. Tylko dbając o sprawność pojazdów można uniknąć nieprzewidzianych zdarzeń i strat w mieniu.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kosmita Treść komentarza: Życie i zdrowie jest nie w naszych rękach, tylko w rękach Boga! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Gm. Ruda-Huta. Szymka Zelenta wspiera także Ania Dąbrowska. Niezwykła wizyta w Dzień Dziecka Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Pojazdami terenowymi to po lesie jadą głownie myśliwi, ale to już niszczą drogi zgodnie z prawem... Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:00 Źródło komentarza: Gorąca debata o lasach w gminie Kamień. Padły ostre zarzuty Autor komentarza: m Treść komentarza: Mądrych inaczej nie brakuje. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zostanie przyjacielem sakiewki. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 10:13 Źródło komentarza: Chełm. Przyjaciele Republiki z siedzibą w miejskiej jednostce? Miasto odpowiada: umowy nie było Autor komentarza: m Treść komentarza: No właśnie. Módl się abyś nie musiał osobiście ogłaszać zbiórki. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 09:58 Źródło komentarza: Gm. Ruda-Huta. Szymka Zelenta wspiera także Ania Dąbrowska. Niezwykła wizyta w Dzień Dziecka Autor komentarza: franek Treść komentarza: Nie jesteś odosobniony. Masz rację. Problem w tym, że wielu nie wie, lub nie chce wiedzieć o prawdzie z przeszłości. Od zarania dziejów ludzie wyżynali się na wzajem. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 09:55 Źródło komentarza: Oburzenie po decyzji Wołodymyra Zełenskiego. Czy Chełm zwróci tytuł Miasta Ratownika?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama