Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Rozpędzili się z medalami

Reprezentanci Cementu Gryfa Chełm utrzymają zwycięską passę w niedawno rozpoczętej drugiej części sezonu. Dorobek medalowy powiększyli dzięki świetnym występom na matach w kraju oraz za granicą.

Grupa młodzików z chełmskiego klubu, również jako reprezentanci Lubelszczyzny, pokazali wysoki poziom podczas Drużynowych Wojewódzkich Mistrzostw Polski w Warszawie. Z brązowymi medalami tę rywalizację zakończyli: Kamil Kierejewski, Piotr Paciejewski, Szymon Skimina, Dariusz Wojtiuk, Ryszard Walczuk, Dawid Grzywna, Andrzej Barabas, Filip Sierpiński, Gabriel Turewicz i Mateusz Radwański. Trenerami zawodników są: Mirosław Czwaliński, Zdzisław Biały i Piotr Główka. Tym samym województwo lubelskie uplasowało się na trzecim miejscu.

W tym samym czasie na matach Rumunii rozgrywany był Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Ion Cornianu & Ladislau Simon. Tam doskonałe wyszkolenie zademonstrowały walczące w reprezentacji Polski Daniela Tkachuk oraz Olha Padoshyk, ponieważ obie stanęły na najwyższym stopniu podium. Potwierdziły tym samym wysoką wytrzymałość, ponieważ zaledwie tydzień przed tym występem zdobyły medale w Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Chełmie.

Czytaj również:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama