Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Wiktoria Gajosz druga na świecie!

Wiktoria Gajosz, uczennica IV LO w Chełmie i lekkoatletka Tomasovii Tomaszów Lubelski, stanęła na podium Mistrzostw Świata. W stolicy Peru, wraz z trójką innych reprezentantów Polski, zdobyła srebrny medal w sztafecie mix 4x400 m.
Wiktoria Gajosz druga na świecie!
Wiktoria Gajosz pierwsza z prawej

Autor: pzla.pl

Wiktoria Gajosz wspólnie z Zofią Tomczyk, Stanisławem Strzeleckim oraz Michałem Kijewskim, zapewnili sobie walkę o medal awansem w trzeciej serii eliminacyjnej, w której osiągnęli czas 3 min 21,92 sek. W finale ponownie dali popis doskonałej dyspozycji i stanęli na drugim stopniu podium z czasem 3 min 20,44 sek., tracąc zaledwie 1,17 sek. do reprezentantów Australii i uzyskując 0,43 sek. przewagi nad lekkoatletami z Chin. W tym biegu Michała Kijewskiego zastąpił Jakub Szarapo. Srebrny medal w sztafecie mieszanej Mistrzostw Świata Juniorów jest pierwszym tej rangi od trzech lat w polskiej reprezentacji. Poprzedni udało się wywalczyć w Nairobi.

Tym osiągnięciem Wiktoria Gajosz, trenująca w Chełmie pod okiem trenera MKL Chełm Damiana Leszczyńskiego, zamyka bardzo udany sezon, w którym zdobyła jeszcze cztery złote medale oraz dwa rekordy Polski.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Alex .Treść komentarza: Na ulicy Mościckiego w Chełmie brak studzienek burzowych !Data dodania komentarza: 13.12.2025, 12:47Źródło komentarza: Zakończono modernizację sieci wodociągowej na ul. Mościckiego i Litewskiej w ChełmieAutor komentarza: FanpslTreść komentarza: Patrząc na tą radę to sukces że ta gmina jeszcze istniejeData dodania komentarza: 13.12.2025, 06:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcyAutor komentarza: EwelinaTreść komentarza: Mieszkam na Dyrekcji i mam małe dziecko któremu ten łomot nie jest potrzebny i jak mam je uśpić przy tym hałasie czy ktoś przemyślał ta decyzję chcecie robić proszę bardzo jest do tego amfiteatr a nie w środku Miasta gdzie mieszkają rodziny i ludzie starsiData dodania komentarza: 12.12.2025, 19:47Źródło komentarza: Wystrzałowy Sylwester w Chełmie jednak z TV Republika. Może kosztować 6 mlnAutor komentarza: ElvoTreść komentarza: Niby tak, ale weź pod uwagę koszty. Robienie referendum w każdej sprawie wyszłoby strasznie drogo.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 13:24Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusówAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Wójt i radni zarabiają więcej ponieważ tak postanowili radni, a nie dlatego, że Rząd tak postanowił. Rząd zwaloryzował tylko maksymalne, a t tym samym i minimalne stawki wynagrodzenia w których dotychczasowe wynagrodzenie w średniej się znajdowało. Więc nie było obowiązku ich podwyższania a tylko prawo. A przecież to jedna z mniejszych gmin, a sukcesów jakoś nie widać.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 10:34Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama