Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Gm. Dorohusk. Oni są mistrzami spławika

Czerwcowa aura była, jak dotąd, dosyć kapryśna, ale nie przeszkodziło to członkom koła Polskiego Związku Wędkarskiego z Dorohuska w przeprowadzeniu tradycyjnych zawodów w wędkarstwie spławikowym. Wydawało się, że opady deszczu pokrzyżują plany także w tej aktywności, ale najwytrwalsi pokazali hart ducha i sięgnęli po laury mistrzów wędki.
Gm. Dorohusk. Oni są mistrzami spławika

Źródło: nadesłane

Zawody odbyły się nad zalewem Husynne. Na haczyki trafiały przede wszystkim płocie, a raczej „płotki”. Tę największą udało się złowić Jerzemu Dyczce. Okaz mierzył w sumie 18,4 cm, długości.

W kategorii „kadetów” pierwsze miejsce wywalczył Hubert Wingert. Tuż za nim uplasował się Damian Piątek.

W kategorii „juniorów” najlepszy okazał się Alan Malinowski.

Nie mniej zacięta rywalizacja miała miejsce w przypadku kategorii „seniorów”. Tutaj najlepsze noty uzyskał Henryk Malinowski. Na drugim miejscu znalazł się Jerzy Dyczko, a na trzecim miejscu podium uplasował się Paweł Piątek.

Nad przebiegiem zawodów czuwali Jerzy Bernacki i Roman Skurzewski.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: staryTreść komentarza: 10-latek nie bardzo wie, o co chodzi z tą komunią (większość dorosłych, łącznie z plebanami też nie wie), to nich przynajmniej zapamieta i kojarzy ten event z prezentami i byciem w centrum uwagiData dodania komentarza: 21.04.2026, 15:08Źródło komentarza: Banalizacja pierwszej komunii. Znany ksiądz alarmuje i uderza w biskupówAutor komentarza: cyklistaTreść komentarza: Precz z rowerami! Rowery na złom!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 13:54Źródło komentarza: Masz takie połączenie? Nie oddzwaniaj. To pułapka na abonentówAutor komentarza: ścieżki roweroweTreść komentarza: w krasnymstawie urzędnicy wpadli na genialny pomysł by wykazać się,że budują ścieżki rowerowe.Po prostu zabrali pieszym połowę chodnika ,postawili jakiś znak i gotowe!!Taka łatwizna prowadzi do kolizji i zagrożenia życia lub zdrowia pieszych!!!!!!gratulacje dla ,,oszczędnych i cwanych urzędników!!!!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:22Źródło komentarza: Masz takie połączenie? Nie oddzwaniaj. To pułapka na abonentówAutor komentarza: LeokadiaTreść komentarza: A posłanka Anna Dąbrowska-Banaszek jest po której stronie?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 08:23Źródło komentarza: Betonowa inwestycja czy niezbędny rozwój? Spór o włodawskie centrum przesiadkoweAutor komentarza: blondynka kolejnaTreść komentarza: W czerwcu tego roku!Data dodania komentarza: 21.04.2026, 07:01Źródło komentarza: Budowa ulicy Bojarskiego w Krasnymstawie wciąż na papierze. Skąd te opóźnienia? - pyta radny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama