Spragnieni wypoczynku i wakacyjnych wrażeń podróżni mogą teraz wygodnie zasiąść w fotelach pociągu „Mierzeja” i dojechać niemal do samej plaży. Warto przypomnieć, że „Mierzeja” kursuje na trasie Lublin – Hel – Lublin nie od dzisiaj, ale od niedawna podróżni mogą wsiąść do niej już w Dorohusku.
- Pociąg kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych. Wydłużenie jego trasy do Dorohuska wynika z prac modernizacyjnych i wprowadzonej przerwy w ruchu na linii 63, która potrwa do 31 sierpnia br. Podróżni mogą przy okazji skorzystać z tras międzynarodowych, które umożliwiają dojazd na i z Ukrainy – wyjaśnia Zespół Prasowy PKP Intercity S.A.








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze