Wydarzenie odbędzie się w sobotę (8 czerwca) w parku rekreacyjnym w Urszulinie. Wśród atrakcji nie zabraknie między innymi dmuchańców i malowania twarzy. Odbędzie się też pokaz strażacki, a policjanci "zaczipują" rowery, by uchronić ich właścicieli przed złodziejami. Dojdzie do tego bieg przełajowy małego strażaka, w którym wezmą udział dzieci w wieku od 3 do 8 lat wspólnie z opiekunami. Chętni zostaną też oprowadzeni szlakiem powstańczym, po znanych historycznych miejscach w gminie, a zrobi to jej wójt - Adam Panasiuk.
- Od kilku lat nie mieliśmy u siebie takiej imprezy. Jej celem jest integracja naszych mieszkańców, myślę, że każdy powinien powinien wyjść z niej zadowolony., zarówno dzieci jaki i dorośli. Impreza skierowana jest przede wszystkim do naszych mieszkańców, jednak turyści i mieszkańcy z innych gmin też będą mile widziani - mówi Monika Kędzierska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Urszulinie.
Czytaj także:






![Wypadek z udziałem dwóch samochodów. 3 osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-bortatycze-kolonia-wypadek-z-udzialem-dwoch-samochodow-3-osoby-trafily-do-szpitala-zdjecia-1765725358.jpg)



![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [14-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765669947.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze