Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Ligowe zmagania w Okszowie [ZDJĘCIA]

108 młodych miłośników kolarstwa wzięło udział w pierwszym wyścigu z tegorocznego, szóstego już cyklu Gminnej Szkolnej Ligi Rowerowej ze św. Janem Pawłem II. Uczestnicy ścigali się przy Szkole Podstawowej w Okszowie.

W rywalizacji do czterech lat najlepszy był Kordian Żydek, za nim finiszował Tomasz Boniecki, a podium zamknęła Hanna Hanc. Wśród pięciolatków pierwsze trzy lokaty zajęli kolejno Michał Duda, Aniela Słowik i Antoni Czerniak, zaś wśród sześciolatków Nikodem Bakun, Grzegorz Koniuszewski i Szymon Duda.

Poniżej galeria zdjęć

Zmaganiach w starszych kategoriach wiekowych rozgrywały się już z podziałem na płeć. W grupie 7-8 lat pierwsze miejsca zajęli Zuzanna Cienciała i Miłosz Tatys, drugie Anna Kasztankiewicz i Aleksander Łubkowski, a trzecie Karina Ślusarczyk i Mikołaj Świątek. W kategorii 9-10 najszybsi byli Olga Jasik, Adam Koniuszewski (9 lat) i Wiktor Ślusarczyk (10 lat), za nimi uplasowali się Agata Zając, Maksymilian Hołysz (9 lat) i Filip Cienciała (10 lat), a ostatnim stopień podium zajęli Julia Jędrzejewska, Jakub Furtak (9 lat) i Leon Koguciuk (10 lat). Najwyższe lokaty w grupie 11-12 lat przypadły Mai Hołysz i Jakubowi Łobejko, drugie Martyna Wolanin i Marcel Jandziński, zaś trzecie Izabela Łatka i Mateusz Zienkiewicz. W kategorii 13-15 lat konkurencję zdominowali Katarzyna Sotel i Kordian Krawczuk, za nimi znaleźli się Agata Kozina i Ignacy Kuchta, a podium zwieńczyli Maria Rachovska i Maciej Koguciuk. Z kolei w gronie 16-19 pierwsze miejsca zajęli Zofia Rękas i Paweł Stasiuk, drugie Julia Gęba i Mateusz Łochnicki, a trzecie Hubert Kostecki.

Następny wyścig VI Gminnej Szkolnej Ligi Rowerowej ze św. Janem Pawłem II rozegra się w Żmudzi 20 kwietnia. Zapisy już trwają, formularz jest dostępny m.in. na profilu facebookowym GKK Peleton Okszów.

Teraz czytane:

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Może sięgnąć kolejne szczyty i pełniej promować karate wśród dzieci. Młodzieży i całego społeczeństwa. Dobry plakat na słupie gminy, gdzie niegdzie w bloku za zgodą władz i dojo nie tylko pełne ale pomnozone. Życzę sukcesów w promocji, rozpowszechnianie. Łamanie desek i maluchy same wdrapuja się do dojo. OSU Data dodania komentarza: 18.08.2026, 19:16 Źródło komentarza: Sensei Kanku trenowali w międzynarodowej obsadzie Autor komentarza: TAK dla GMINY OKSZÓW Treść komentarza: Co za różnica? To są kwestie ważne tylko dla urzędników. Będzie jak z Parkiem im. Unii Europejskiej. Okropna, nieużywalna nazwa. Niech sobie pan prezydent ogłosi Park im. bohaterów 1 Dywizji generała Maczka czy innych Obrońców Poczty Polskiej, a ludzie będą mówić po swojemu. Data dodania komentarza: 18.08.2026, 18:28 Źródło komentarza: Kiedy Park Międzyosiedlowy w Chełmie będzie gotowy? Miasto szuka dla niego nazwy Autor komentarza: lulek Treść komentarza: Brawo za spostrzeżenie :) popieram .czy to słuszna koncepcja naszej władzy to się okaże.. będą potem poprawki reklamacje .i nic,,, tak jak z murkiem w koło parku obok Kameny rozpada się i nic ,,,a był taki fajny bogaty amerykański,,:) Data dodania komentarza: 18.08.2026, 16:33 Źródło komentarza: Kiedy Park Międzyosiedlowy w Chełmie będzie gotowy? Miasto szuka dla niego nazwy Autor komentarza: olo Treść komentarza: Parki imienia Kaczyński i Jarosława szczodrego. może być alejka w stronę kościółka im miesiącznicy , wzgórek ryżu im Pinokia ,stawa im inwestycji utopionych w Chełmie .alejka obietnic wyborczych .Poludniowa alejka im obwodnicy miasta .zaułek młyński im,michalenki.,oraz ślepa.uliczka im Tv republika .w stronę wizją na rosję , Alejka solidarni z Romanowski naszym przedstawicielem w Nadniestrzu miasto partnerskie po linii Pisu :) Tyle kasy wydane a ile będzie atrakci dla dzieci? i jakiej jakości..bo patrząc na fotki z prac.. fatalnie to wyglada jak w parku przy kamenie .. opis na wesoło ale czy nam mieszkańcom do śmiechu? to z naszych podatków.. Data dodania komentarza: 18.08.2026, 16:30 Źródło komentarza: Kiedy Park Międzyosiedlowy w Chełmie będzie gotowy? Miasto szuka dla niego nazwy Autor komentarza: Chełmianka Treść komentarza: To park???? To wybetonowane pustynia. Może kiedy drzewa urosną ? Data dodania komentarza: 18.08.2026, 10:19 Źródło komentarza: Kiedy Park Międzyosiedlowy w Chełmie będzie gotowy? Miasto szuka dla niego nazwy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama