Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Świąteczna "ustawka" w Lesie Borek

Kilkunastu reprezentantów grupy Chełm Biega aktywnie wykorzystało Poniedziałek Wielkanocny. Kalorie spalali podczas przebieżki ścieżkami Lasu Borek.

Tradycyjnej "świątecznej ustawce" towarzyszyła niemal letnia pogoda, ponieważ temperatura oscylowała powyżej 20 st. C.

- Nasz grupa pozytywnie zakręconych osób "doładowała baterie" pokonując kilka kilometrów w pięknych okolicznościach przyrody, podziwiając biało-zielone dywany zawilców i budząca się do życia wiosnę - mówi Lena Rorat, jedna z uczestniczek "ustawki" w Lesie Borek.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama