Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:18
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Kulisy masakry w Dziecininie

Kierowca, młody ojciec, wykazał się wyjątkową bezmyślnością. Jadąc z żoną i małym dzieckiem z dużą prędkością wyprzedał sznur samochodów. Kiedy "wyrosła" przed nim wysepka, stracił panowanie nad kierownicą. Swoją brawurę przypłacił życiem. Zginęła też kobieta, a dziecko walczy o życie.
Kulisy masakry w Dziecininie

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o tragedii, jaka rozegrała się w niedzielę, tuż przed Dniem Wszystkich Świętych. Na drodze krajowej w Dziecininie czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i skoda. Znamy już więcej szczegółów.

- Kiedy nasi strażacy dojechali na miejsce, w skodzie był uwięziony kierowca. Obok samochodu leżała ranna pasażerka, którą zajmowali się ratownicy medyczni - opowiada bryg. Adam Niemczyk, rzecznik krasnostawskich strażaków.

Przeczytajcie więcej w najnowszym wydaniu Super Tygodnia Chełmskiego!

Zobacz też: Pożar czy podpalenie?

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama