Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Młodzież Kłosa i Ruchu na podium. Halowe Mistrzostwa Młodzików

Przełom stycznia i lutego minął najmłodszym miłośnikom futbolu na Halowych Mistrzostwach Młodzików organizowanych przez chełmski oddział Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. W zmaganiach wzięło udział 12 zespołów.

Po zaciętej rywalizacji na najwyższym miejscu podium stanęli reprezentanci Kłosa I Chełm, za nimi uplasowali się koledzy z Kłosa III Chełm, z kolei na trzecim Ruchu Izbica. Dalsze lokaty zajęły kolejno drużyny Niedźwiadka I Chełm, Granicy Dorohusk, Frassati Fajsławice, Unii I Rejowiec, Niedźwiadka II Chełm, Victorii I Żmudź, Victorii II Żmudź, Kłosa II Chełm i Unii II Rejowiec. Królem strzelców mianowano Szymona Kulawiaka (Unia Rejowiec), najlepszym zawodnikiem Mateusza Lubasia (Kłos Chełm), a bramkarzem Ernestynę Biszkont (Ruch Izbica).

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama