Koordynację Biegu Tropem Wilczym w Chełmie prowadzi Chełmskie Towarzystwo Samorządowe. Na uczestników tradycyjnie już czekają do wyboru dwa dystanse: 1963 m oraz 5,5 km. Start i meta obu dystansów zostaną zlokalizowane na Placu Niepodległości. W sumie przewidziano miejsce dla 300 biegaczy, którzy wystartują o godz. 12:00 (krótszy dystans) i o godz. 12:30 (bieg główny).
Patronat nad wydarzeniem objęła redakcja Super Tygodnia Chełmskiego i Radia Bon Ton.
Czytaj również:





![Wybrano „Diamenty Kultury” z powiatu włodawskiego. Kto powalczy w finale? [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-wybrano-diamenty-kultury-z-powiatu-wlodawskiego-kto-powalczy-w-finale-1772830935.jpg)



![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [1-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-22-2-2026-1772321406.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze