Jest to kolejny etap inwestycji drogowych. Obecnie przygotowywana jest dokumentacja i jeśli wszystko pójdzie sprawnie, to jesienią rozpoczną się prace budowlane.
- Sukcesywnie poprawiamy stan techniczny naszych dróg gminnych. Przeprowadzane są remonty i modernizacje, od prac bieżących do inwestycyjnych. Są to działania, na które czekają mieszkańcy gminy i rozumiem to - mówi Grażyna Kowalik, wójt gminy Hanna.
Zapewnia, że nie da się zaspokoić oczekiwań wszystkich mieszkańców, którzy poruszają się po gminnych drogach, bo tych jest ponad 300 km.
- W miarę naszych możliwości będziemy starali się poprawiać ich stan. Ponadto angażujemy się również w drogi powiatowe, które w ostatnim czasie w dużym stopniu zostały zmodernizowane. Na inwestycje pozyskujemy środki z zewnątrz, natomiast bieżące remonty są finansowane ze środków własnych - podkreśla pani wójt.
Czytaj też:










![Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA] Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-czterech-aut-w-krasnymstawie-5-osob-trafilo-do-szpitali-1769452723.jpg)


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [25-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-18-1-2026-1769332277.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze