W tym roku Mieszko Kamiński skupia się przede wszystkim na udziale w zawodach Motocyklowych Mistrzostw Śląska organizowanych przez Duszan Team, które składają się z pięciu rund. Ponadto w planach są starty w zmaganiach mistrzostw Polski.
- Pierwsze zawody odbędą się pod koniec kwietnia w Słomczynie, kolejne w połowie maja na ulubionym torze Mieszka w Trzyńcu - mówi Krzysztof Kamiński. - W dalszych planach są starty w Kielcach i koniec sezonu w Słomczynie. Poza tym, w pierwszy weekend czerwca, chcemy wziąć udział w Motocyklowych Mistrzostwach Mazowsza w Radomiu oraz w lipcu i w sierpniu w Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy.
Przygotowania do zawodów trwają cały czas i w treningach nie przeszkadza zimowa aura. Mieszko szlifuje umiejętności na torze crossowym w Żółtańcach, skupiając się przede wszystkim na technice jazdy na motocyklu, stabilności i prędkości, nie zapominając o dobrej zabawie.
Czytaj też:








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [18-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-11-1-2026-1768695136.jpg)

![Śmierć w płonącym domu. Akcja strażaków przy ul. Korczaka w Chełmie [FILM] Śmierć w płonącym domu. Akcja strażaków przy ul. Korczaka w Chełmie [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-w-plonacym-domu-akcja-strazakow-przy-ul-korczaka-w-chelmie-1768840925.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze