Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Gm. Włodawa. Nadleśnictwo promuje czytelnictwo. Biblioteka ma nowe książki

Biblioteka Publiczna we Włodawie poszerzyła swój księgozbiór o nowe książki dla dzieci i młodzieży. Udało się to dzięki wsparciu Nadleśnictwa Sobibór.
Gm. Włodawa. Nadleśnictwo promuje czytelnictwo. Biblioteka ma nowe książki

Autor: Biblioteka Publiczna gminy Włodawa

Nadleśnictwo postanowiło promować i wesprzeć czytelnictwo. W tym celu w Bibliotece Publicznej utworzony został tzw “ Zielony Regał “ z książkami. Nowy księgozbiór liczy ponad 80 książek o lasach i zwierzętach.

Jak podają pracownicy biblioteki, będą one niewątpliwie rozwijać zainteresowania przyrodnicze czytelników, rozbudzać wyobraźnię i uczyć życia w zgodzie z naturą.

Uroczystość otwarcia nowego regału odbyła się kilka dni temu. Przecięcia wstęgi dokonali Dariusz Semeniuk, wójt gminy Włodawa oraz Dariusz Filipczak, nadleśniczy Nadleśnictwa Sobibór. 

- W uroczystości wzięły udział przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej im. Róży Marii Zamoyskiej w Różance, które jako pierwsze mogły zapoznać się z nowymi książkami. Wszystkich Czytelników naszej Biblioteki zapraszamy do wypożyczania - informują pracownicy biblioteki.

Galeria poniżej.

Czytaj też.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama