Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Gm. Izbica. Dostawczak mógł przygnieść pieszych. Przewrócił się na bok na chodnik

Najprawdopodobniej z powodu zbyt dużej prędkości dostawczy mercedes sprinter zjechał z jezdni i zahaczając o krawężnik, przewrócił się na bok. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 17 w Izbicy.
Gm. Izbica. Dostawczak mógł przygnieść pieszych. Przewrócił się na bok na chodnik
Kierowca najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków na drodze

Źródło: OSP KSRG Izbica

Na szczęście nikt nie szedł chodnikiem podczas zdarzenia drogowego, jakie miało miejsce dziś (piątek, 17 listopada) ok. godz. 11:40 w Izbicy. W przeciwnym wypadku upadające auto dostawcze mogłoby wyrządzić wiele krzywdy. Kierowca pojazdu również nie odniósł żadnych obrażeń i po przyjeździe załogi pogotowia ratunkowego i po rutynowych badaniach opuścił karetkę.

– Jadący w kierunku Zamościa kierujący samochodem marki Mercedes nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W tym czasie występowały opady deszczu a nawierzchnia była śliska. 55-latek na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, gdzie pojazd przewrócił się na bok – poinformowała nas rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie starsza sierżant Anna Chuszcza.

55-latek był jedynym uczestnikiem zdarzenia. Obecni na miejscu policjanci zbadali go alkomatem – był trzeźwy. Za swój czyn został ukarany mandatem.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z MIEJSCA ZDARZENIA (PONIŻEJ)

Czytaj także:

 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama