Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 09:39
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Rodzice zginęli, dziecko walczy o życie

Młodzi ludzie zginęli w czołowym zderzeniu samochodów na drodze krajowej pomiędzy Łopiennikiem a Fajsławicami. Ich 2-letnie dziecko w ciężkim stanie zabrało do szpitala lotnicze pogotowie ratunkowe. Z poważnymi obrażeniami do lecznicy trafiło również małżeństwo 25-latków z Wojsławic, jadące w drugim samochodzie.
Rodzice zginęli, dziecko walczy o życie

Tragiczny wypadek wydarzył się w niedzielnie przedpołudnie. Audi jadące w kierunku Krasnegostawu zderzyło się z nadjeżdżającą z naprzeciwka skodą.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi nagle stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się ze skodą - informuje podkom. Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskich policjantów.

Dwoje podróżujących audi zginęło na miejscu. Dziecko w wieku około 2 lat było w bardzo ciężkim stanie. Najpierw trwała akcja ratunkowa w karetce pogotowia. Gdy ratownicy ustabilizowali funkcje życiowe, śmigłowiec zabrał poszkodowanego malucha do jednego z lubelskich szpitali.

Skodą superb na zagranicznych numerach rejestracyjnych jechało młode małżeństwo z Wojsławic. Ciężko ranni 25-latkowe zostali przewiezieni do szpitala w Krasnymstawie.

- Trwa wyjaśnianie okoliczności oraz ustalanie tożsamości uczestników wypadku - dodaje podkomisarz.

Nasz dziennikarz był na miejscu tragedii. Zobaczcie krótkie nagranie z miejsca wypadku:

wypadek_w_dziecininie.mp4

 

Więcej o kulisach tego tragicznego zdarzenia przeczytacie TUTAJ!

Czarne punkty na mapie naszego regionu: Napiszcie na jakich trasach najczęściej dochodzi do wypadków? 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Marcin 02.11.2016 20:05
Nadmierna prędkość , brawura, brak umiejętności, niewłaściwe warunki do szybkiej jazdy to tylko kilka wyników tej tragedii.. Ludzie droga to nie tor wyścigowy jeżeli wiesz ze nie zdążysz to nie ryzykuj nie wyprzedza itp. Tam gdzie są ograniczenia to przestrzegaj bo nie na darmo one tam są..

Uwaga!!! 31.10.2016 21:57
Srodek miasta tam zostalam potracona na pasach..kontrole powinny byc tam gdzie jest duzy ruch czyli np. Armii Krajowej

Ewelina 31.10.2016 12:10
Jezdza jak debile, na drogach powinno byc pelno policji a nie siedza w komendach i ploty sieja, a na drogach roz***

KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama