Do chełmskiej bazyliki dotarły grupy pielgrzymów z podchełmskich parafii. O godz. 20.30 rozpocznie się modlitwa różańcowa. Pół godziny później odbędzie się apel jasnogórski i droga krzyżowa. O północy zaplanowana została pasterka maryjna.
Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.
![Odpust w chełmskiej bazylice. Pielgrzymi dotarli na inaugurację [ZDJĘCIA] pielgrzymi z parafii kamień](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-odpust-w-chelmskiej-bazylice-pielgrzymi-dotarli-na-inauguracje-zdjecia-1694102001-full.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze