W sobotę, 2 września, na ul. Szarych Szeregów oraz łączniku ul. Szarych Szeregów rozpoczną się prace związane z układaniem masy bitumicznej. Z tego powodu urzędnicy zwracają się z prośbą do mieszkańców o to, by nie parkowali swoich aut w tym miejscu.
Prace potrwają cały dzień. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, ale chyba warto...
Czytaj też:



Napisz komentarz
Komentarze