Do zdarzenia doszło w piątek, 25 sierpnia, po godzinie 22 w Iłowie. Panowanie nad autem kierowca stracił na zakręcie drogi. Jechał z nim 44-letni pasażer.
- Kierujący pozostawił go zakleszczonego w aucie, nie udzielił pomocy i uciekł. Rannemu pomocy udzielili funkcjonariusze policji i straży pożarnej. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala – informuje nadkomisarz Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.
Sprawca zdarzenia został zatrzymany przez policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego chełmskiej komendy. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1.5 promila alkoholu w organizmie.
- Trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Odpowie za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości i nieudzielenie pomocy - dodaje nadkomisarz Fijołek.
Czytaj także:




![Chełm. XLIV Zjazd Forum Akademii Nauk Stosowanych za nami [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-chelm-xliv-zjazd-forum-akademii-nauk-stosowanych-za-nami-1776690567.jpg)




![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [19-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-12-4-2026-1776550336.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze