Wydarzenie pod nazwą 'Jak co roku w Bocianowie' rozpocznie się o godzinie 13 mszą świętą w intencji Ojczyzny odprawioną na cmentarzu wojennym w Józefowie. Zostaną tam złożone wieńce i kwiaty.
O godzinie 15 na placu przy remizie OSP zaplanowano występy lokalnych zespołów, konkursy i wystawy stoisk promocyjnych.
Imprezę organizuje OSP Skryhiczyn, Starostwo Powiatowe w Chełmie, wójt gminy Dubienka, Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych i Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Dubience.
Gm. Dubienka. Jak co roku w Bocianowie będzie wesoło. Zaproszenie na imprezę
Tradycyjnie już 15 sierpnia mieszkańcy gminy Dubienka i zaproszeni goście będą obchodzić w Skryhiczynie dzień bociana. Bo właśnie to miejsce chętnie i licznie odwiedzają te ptaki.
- 14.08.2023 16:44

Źródło: Pixabay
Reklama









![Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA] Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-czterech-aut-w-krasnymstawie-5-osob-trafilo-do-szpitali-1769452723.jpg)


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [25-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-18-1-2026-1769332277.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze