Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Co można robić w długi weekend (8-11 czerwca) w powiecie włodawskim?

Podpowiadamy, jak spędzić aktywnie weekend w powiecie włodawskim. Będą imprezy i wydarzenia kulturalne.
  • Źródło: Super Tydzień Chełmski
Co można robić w długi weekend (8-11 czerwca) w powiecie włodawskim?
Podpowiadamy, jak spędzić aktywnie weekend w powiecie

Źródło: Zdjęcie poglądowe / Pixabay

Gmina i miasto Włodawa

  • Folkostacja przystanek 2 we Włodawskim Domu Kultury, 9 czerwca

Podczas potańcówki pod gwiazdami, wystąpią zespół So easy i Włodawska Orkiestra Taneczna. Miejscem wydarzenia będzie skwer przed Włodawskim Domem Kultury przy Alei Józefa Piłsudskiego 10. Uczestnicy są zaproszeni do letniego ogródka WDK w najbliższy piątek, na godzinę 20. Wstęp jest darmowy.

  •     Kino WDK Włodawa

Mała syrenka, Włodawa, sala kina - 9 czerwca 2023, 14.00,16.30
Szybcy i wściekli 10, Włodawa, sala kina 9 czerwca 2023, 19.00

  • Gmina Urszulin

Koło Gospodyń Wiejskich "Bubnowskie Baby" z Sękowa oraz gmina Urszulin zapraszają na piknik rodzinny, promujący bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Wydarzenie odbędzie się 8 czerwca o godzinie 14 na placu przy plebanii w Wereszczynie.

  • Gmina Wola Uhruska

Powiatowe zawody sportowo - pożarnicze młodzieżowych drużyn pożarniczych z terenu powiatu włodawskiego. Początek wydarzenia na stadionie GOSiR o godzinie 10, 11 czerwca. Na uczestników czeka bieg sztafetowy 400 metrów z przeszkodami, rozwinięcie bojowe, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

A tuż po weekendzie...

  • Gmina Hanna 

Święto Dzieci w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Hannie, ma charakter otwarty. Mile widziane są dzieci nie tylko te mieszkające w gminie, ale również uczące się na jej terenie. W poniedziałek, 12 czerwca o godzinie 11, w imprezie ma wziąć udział blisko 250 młodych osób.

 

Czytaj także: 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Zibi Treść komentarza: Stadion owszem jest .a gdzie parkingi dla kibiców? Będą czasowo ulice w koło zamykać, ,bo i na ulicach obok miejsc brak.. ciekawe jak to wyjdzie. Data dodania komentarza: 19.08.2026, 14:20 Źródło komentarza: Stadion Chełmianki coraz okazalszy [ZDJĘCIA] Autor komentarza: ignac Treść komentarza: wynika z tego że dawali mu dobrowolnie -musiał być atrakcyjny Data dodania komentarza: 19.08.2026, 08:17 Źródło komentarza: Amant z powiatu włodawskiego. Rozkochiwał w sobie kobiety i wyłudzał od nich oszczędności [FILM] Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Może sięgnąć kolejne szczyty i pełniej promować karate wśród dzieci. Młodzieży i całego społeczeństwa. Dobry plakat na słupie gminy, gdzie niegdzie w bloku za zgodą władz i dojo nie tylko pełne ale pomnozone. Życzę sukcesów w promocji, rozpowszechnianie. Łamanie desek i maluchy same wdrapuja się do dojo. OSU Data dodania komentarza: 18.08.2026, 19:16 Źródło komentarza: Sensei Kanku trenowali w międzynarodowej obsadzie Autor komentarza: TAK dla GMINY OKSZÓW Treść komentarza: Co za różnica? To są kwestie ważne tylko dla urzędników. Będzie jak z Parkiem im. Unii Europejskiej. Okropna, nieużywalna nazwa. Niech sobie pan prezydent ogłosi Park im. bohaterów 1 Dywizji generała Maczka czy innych Obrońców Poczty Polskiej, a ludzie będą mówić po swojemu. Data dodania komentarza: 18.08.2026, 18:28 Źródło komentarza: Kiedy Park Międzyosiedlowy w Chełmie będzie gotowy? Miasto szuka dla niego nazwy Autor komentarza: lulek Treść komentarza: Brawo za spostrzeżenie :) popieram .czy to słuszna koncepcja naszej władzy to się okaże.. będą potem poprawki reklamacje .i nic,,, tak jak z murkiem w koło parku obok Kameny rozpada się i nic ,,,a był taki fajny bogaty amerykański,,:) Data dodania komentarza: 18.08.2026, 16:33 Źródło komentarza: Kiedy Park Międzyosiedlowy w Chełmie będzie gotowy? Miasto szuka dla niego nazwy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama