Po zakończeniu prac porządkowych przy "Piecie Wołyńskiej" okazało się, że razem z trawnikiem skoszone zostało oświetlenie piety.
We wtorek w godzinach porannych firma zewnętrzna zabezpieczyła wystające z ziemi kable, jednak tej pory nie zrobiono jeszcze nic w celu naprawy oświetlenia.
- Urząd Miasta Chełm zlecił już wykonawcy, który zajmuje się utrzymaniem zieleni w mieście, czyli firmie Mawips, naprawę uszkodzonej instalacji. Wykonawca zobowiązał się do końca tygodnia naprawić usterkę, którą spowodował podczas koszenia - mówi Damian Zieliński z gabinetu prezydenta Chełma.
O postępie w pracach naprawczych będziemy informować na bieżąco.
Czytaj także:




![O krok od tragedii w Ostrzycy. Dach runął pod ciężarem śniegu [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-o-krok-od-tragedii-w-ostrzycy-dach-runal-pod-ciezarem-sniegu-zdjecia-1769701919.jpg)
![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769678649.jpg)




![Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA] Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-czterech-aut-w-krasnymstawie-5-osob-trafilo-do-szpitali-1769452723.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze