Targi w każdą trzecią niedzielę miesiąca organizowane są przez Chełmski Klub Kolekcjonerów. Istnieje on od 1997 r. Pierwsze targi odbywały się w Klubie Kolejarza (ul. Piłsudskiego), później w CHDK-u i przy dawnej Szkole Podstawowej nr 10.
W galerii zamieszczamy zdjęcia z kwietniowych targów.
Czytaj także:
![Chełm. Nie przegap majowych targów staroci [ZDJĘCIA] Chełm. Nie przegap majowych targów staroci [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-chelm-nie-przegap-majowych-targow-staroci-zdjecia-1684318704.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze