- Dlaczego nikt nie skonsultował z nami montażu reklamy tuż za naszymi oknami? - skarżył się Czytelnik. - Jeszcze niedawno mieszkańcy z Rejowieckiej protestowali przeciw ekranom przy domach. Zaraz się okaże, że nas czeka to samo, bo zamiast drzew na trawniku będziemy mieli same banery.
Zarówno blok, jak i teren, na którym powstaje reklama, należą do zasobów Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Aby wyjaśnić sprawę, skontaktowaliśmy się z Administracją Osiedla Kościuszki. Jak nam przekazano, kwestia ta była konsultowana z radą osiedla, a baner miał być usytuowany jeszcze bliżej bloków.
W zeszłym tygodniu odbyła się kolejna wizja lokalna, po której dalsze prace zostały wstrzymane. Okazało się, że umiejscowienie reklamy jest niezgodne z wcześniejszymi ustaleniami. Prezes ChSM Ewa Jaszczukzapewniła, że wybór nowej lokalizacji dla baneru będzie uwzględniał komfort mieszkańców. Ponadto rozwiązanie to przyniesie znaczące korzyści dla Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, a co za tym idzie, dla mieszkańców osiedla Kościuszki.
- Pieniądze z tytułu udostępnienia terenu pod reklamę, czyli ok. 240 zł miesięcznie, zostaną przeznaczone na remonty, przede wszystkim dalszą termomodernizację na tym osiedlu - mówi pani prezes.
Temat tygodnia:

![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [26-4-2026]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-19-4-2026-1777154452.jpg)

![Krasnystaw. Wiedza i sprawność na medal: miejskie eliminacje turnieju BRD rozstrzygnięte [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-krasnystaw-wiedza-i-sprawnosc-na-medal-miejskie-eliminacje-turnieju-brd-rozstrzygniete-zdjecia-1777136849.jpg)












Napisz komentarz
Komentarze