Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 21:16
Reklama

Pięć medali dla Dragona Chełm

Udany występ reprezentacji Dragona Chełm podczas Ogólnopolskich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju, które rozegrano w Tarnowie. Podczas tej imprezy strzelcy z Niedźwiedziego Grodu wywalczyli pięć krążków w konkurencjach karabinowych, w tym dwa z najcenniejszego kruszcu.
Pięć medali dla Dragona Chełm

Od 23 do 25 września Tarnów gościł seniorów i juniorów, którzy rywalizowali o medale w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK. W zawodach brali także udział strzelcy z Dragona Chełm. Najlepiej z chełmskiej ekipy spisał się Maciej Nowosad. W kategorii wiekowej juniorów wywalczył złoty medal w karabinie dowolnym 60 strzałów leżąc i złoty medal w karabinie dowolnym trzy postawy 3x20 strzałów. Był także czwarty w strzelaniach z karabinu pneumatycznego 60 strzałów. Drugi z juniorów, Łukasz Kolano, był w tych konkurencjach odpowiednio trzynasty, szósty i siódmy. W kategorii seniorów, Seweryn Jezierski wywalczył srebro w trzech postawach, taki sam medal zdobył w strzelaniach z karabinu pneumatycznego 60 strzałów. Na najniższym stopniu podium stanął w konkurencji strzelania leżąc z karabinu dowolnego.

Mirosław Majewski w konkurencji pistoletu dowolnego 60 strzałów zajął siódme miejsce, zaś w pistolecie pneumatycznym 60 strzałów uplasował się na jedenastej lokacie.

Czteroosobowa drużyna chełmskich strzelców,dzięki wysokim wynikom, drużynowo sklasyfikowana została na szóstym miejscu. Województwo lubelskie, którego Dragon był jedynym reprezentantem, zajęło piąte miejsce.

 

W papierowym wydaniu Super Tygodnia Chełmskiego znajdziecie  też mini wywiad z Paulą Mocior - kulturystką z Wyryk

 

Zobacz też: Chełmianie wzięli udział w rajdzie rowerowym.

Zobacz też: Casting do filmu do Aquaparku!Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama
Reklama