Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Mali piłkarze mamusiom. Rywalizacja pod wodzą UKS Niedźwiadek Chełm

Taka idea przyświecała zmaganiom najmłodszych piłkarzy z rocznika 2015 i 2016, którzy rywalizowali ze sobą w hali MOSiR w Chełmie. Organizatorem turnieju był miejscowy UKS Niedźwiadek.
Mali piłkarze mamusiom. Rywalizacja pod wodzą UKS Niedźwiadek Chełm

Autor: Sławomir Kuźmicki

W zawodach wzięło udział osiem drużyn, po cztery z każdego rocznika. Dwa zespoły w każdej grupie wiekowej wystawił gospodarz, a po dwa Football Academy Chełm oraz Champion Chełm.

- Standardowo nie prowadziliśmy klasyfikacji, a najważniejsza była dobra zabawa i sprawdzenie indywidualnych umiejętności piłkarzy. Niemniej jednak każdy uczestnik otrzymał na koniec złoty medal - mówi Sławomir Kuźmicki, jeden z trenerów UKS Niedźwiadek Chełm. - Bardzo istotne było również hasło przewodnie naszych zawodów. Każda pani, która była obecna, dostała od organizatorów czekoladę.

Czytaj także: LMKS na czele!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama