Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

LMKS na czele! Zapaśnicy z Krasnegostawu z sześcioma medalami

Zawodnicy LMKS Krasnystaw po dłuższej przerwie wrócili do rywalizacji na matach. Tegoroczne sukcesy rozpoczęli od bardzo udanego występu w Lubelskiej Olimpiadzie Młodzieży Multi Styl.

Dziewięcioro reprezentantów LMKS Krasnystaw walczyło w stylu wolnym, zdobywając sześć krążków. Złoto to zasługa Konrada Olecha (kat. 38 kg) i Szymona Grocheckiego (kat. 85 kg), srebro Oliwiera Łapy (kat. 85 kg), Kacpra Pachuty (kat. 48 kg) i Mateusza Matysiaka (kat. 41 kg), natomiast brąz Emila Machnika (kat. 35 kg).

Suma zdobytych medali dała drużynie LMKS Krasnystaw pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej.

Teraz czytane: Krzysztof Wyrostek najlepszy w City Trail


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama