W ubiegły poniedziałek do Wojsławic na sesję przyjechał starosta Piotr Deniszczuk. Po drodze witały go ekipy pracowników drogowych wydziału infrastruktury starostwa powiatowego, usuwające zakrzaczenia w rejonie drogi powiatowej Chełm-Wojsławice. W poprzedniej kadencji również w takich okolicznościach gminę Wojsławice odwiedzał jeden z członków zarządu powiatu. Wówczas powiatem rządziło G-9, a gminą PSL. Teraz role się odwróciły. Przesunięcie ekip drogowych akurat do odwiedzanej gminy nie umknęło oczywiście uwadze samorządowców.
- Będziemy zapraszali częściej - mówią zadowoleni ze spotkania radni gminni. Deniszczuk miał sporo dobrych wiadomości do przekazania.
- Ostatnio rozstrzygnęliśmy duży przetarg. Między innych w Putnowicach będą realizowane inwestycje drogowe. Nie da się również nie zauważyć wycinki drzew w pasie drogowym na trasie Chełm - Wojsławice - podkreślał starosta.
Więcej o wizycie Piotra Deniszczuka w Wojsławicach przeczytacie w najnowszym numerze Super Tygodnia Chełmskiego.
Podobne artykuły:


![Wypadek z udziałem dwóch samochodów. 3 osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-bortatycze-kolonia-wypadek-z-udzialem-dwoch-samochodow-3-osoby-trafily-do-szpitala-zdjecia-1765725358.jpg)









![Czołowe zderzenie osobówki z lawetą w Lucie. Trzy osoby zabrane do szpitala [ZDJĘCIA] Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek, 8 grudnia, w miejscowości Luta w gminie Włodawa.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-czolowe-zderzenie-w-lucie-trzy-osoby-zabrane-do-szpitala-1765308628.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze