Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:20
Reklama baner reklamowy
Reklama

Włodawa. W aucie mieli narkotyki, a w torebce coś na odurzenie

Włodawscy policjanci zatrzymali parę dwudziestolatków, która przewoziła narkotyki. Podczas kontoli drogowej mundurowi znaleźli marihuanę i mefedron.
Włodawa. W aucie mieli narkotyki, a w torebce coś na odurzenie

Źródło: Policja Włodawa

Zatrzymane w sobotę wieczorem osoby to 25-latek z Włodawy i 21-letnia mieszkanka gminy Włodawa. W ich bmw kryminalni znaleźli susz koloru zielonego, w torebce kobiety były kolejne środki odurzające. 

- Badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to ponad 400 gram marihuany i blisko 120 gram mefedronu. Para została zatrzymana i spędziła noc w policyjnym areszcie. W niedzielę Sąd Rejonowy we Włodawie zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące - informuje aspirat sztabowa Kinga Zamojska-Prystupa z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

 Za posiadanie narkotyków, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi do 10 lat więzienia.

Czytaj także:



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama