Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Włodawa. Od kłótni do więzienia na 5 lat. Dlaczego był poszukiwany?

Policjanci zatrzymali 30-latka, który był poszukiwany przez dwa sądy rejonowe. Mężczyzna wpadł podczas domowej interwencji. Mundurowi zostali wezwani, bo ostro pokłócił się ze swoją partnerką.
Włodawa. Od kłótni do więzienia na 5 lat. Dlaczego był poszukiwany?

Źródło: Pixabay

Do zatrzymania poszukiwanego doszło w sobotę, 29 stycznia, we Włodawie. Po godz. 12 mundurowi otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań. Pod wskazany adres natychmiast został wysłany jeden z patroli.

- Do awantury doszło pomiędzy zgłaszającą a jej obecnym partnerem, który znajdował się pod działaniem alkoholu. W trakcie legitymowania i sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec gminy Cyców jest poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy we Włodawie do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe oraz na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim do odbycia roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności za niepłacenie alimentów - informuje aspirant sztabowa Kinga Zamojska-Prystupa z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Mundurowi zatrzymali 30-letniego cycowianina, który w poniedziałek (30 stycznia) trafi do Zakładu Karnego we Włodawie, gdzie spędzi prawie 5 lat.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama