Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Zagraj z nami Niedźwiadkami. Piłkarski turniej dla najmłodszych

Pod taką nazwą 7 stycznia zostanie rozegrany turniej dla najmłodszych piłkarzy. Zmagania odbędą się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie.

W turnieju, którego stawką jest Puchar Prezydenta Miasta Chełm, wezmą udział zawodnicy z roczników 2013 i 2014. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.30.

- W zmaganiach wezmą udział drużyny z województwa lubelskiego, ale wysłaliśmy też kilka zaproszeń w dalsze zakątki Polski - mówi Anatol Obuch, wiceprezes UKS Niedźwiadek Chełm. - Zapraszamy serdecznie do kibicowania, a rywalizacja zapowiada się naprawdę ciekawie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama