Interweniowali nie tylko w Chełmie. Jeździli m.in. do Pokrówki, Paryps, Łukówka, Koziej Góry, Syczyna. W dwóch ostatnich przypadkach działali strażacy ochotnicy z gminy Wierzbica. Zalegającą wodę z domów mieszkalnych oraz podwórek usuwali przy użyciu motopomp szlamowych i pływających, połączonych z odcinkami wężowymi.
Czytaj także:
- Szaleniec strzelał do sąsiadów i policjantów. W domu miał arsenał... [ZDJĘCIA+FILM]
- Tragedia w pierwszy dzień świąt. Mieszkaniec gminy Siedliszcze powiesił się
- Cysterna z paliwem uderzyła w barierę. Mogło dojść do tragedii... [ZDJĘCIA]
- Kantowali na przyczepach. Grozi im do 12 lat więzienia
- Urszulin. Wjechał w płot i zakopał się na polu. Nawet ciągnik nie dał rady…
- Tragiczne zderzenie z ciężarówką. Nie żyje jedna osoba [VIDEO]








![Pożar w chełmskim Bieluchu. Akcja strażaków na terenie zakładu [FILM] Pożar w chełmskim Bieluchu. Akcja strażaków na terenie zakładu [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-w-chelmskim-bieluchu-sluzby-w-akcji-na-terenie-zakladu-film-1777354415.jpg)

![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [26-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-19-4-2026-1777154452.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze