poniedziałek, 29 kwietnia 2024 11:23

Siedlecki zwyciężył w Krakowie. Złoto strzelca Dragona

Damian Siedlecki, zawodnik MKS Dragon Chełm, nie miał sobie równych w finale zawodów Wisła 10xOpen. wszystkie spotkania cyklu rozegrane zostały w Krakowie.

Damian Siedlecki na pierwszej pozycji uplasował się już w fazie eliminacji, zdobywając 409,2 pkt, natomiast czwarte miejsce w tym etapie zajął Miłosz Drozda, inny reprezentant chełmskiego Dragona (391,5 pkt). W zmaganiach finałowych Siedlecki rywalizował z reprezentantką gospodarzy z Wisły Kraków, Magdaleną Hachlicą, pokonując ją 16:12. Najniższy stopień podium zajął w tym turnieju Tomasz Cygan z TKS LOK Tarnów. Ponadto zwycięzca z Chełma był jednym ze zdobywców Honorowej Nagrody Specjalnej. Organizatorzy przyznawali ją zawodnikom, którzy "włożyli najwięcej trudu, aby wziąć udział w turnieju", czyli pokonali największy dystans, jadąc na zmagania.